PUSULA AMBALAJ

Pusula Ambalaj Çözümleri ve Tasarım Atölyesi Türkiye’nin önde gelen bir çok firmasına ambalaj konusunda gerek tasarım gerekse proje yönetiminde hizmet vermiş olan ekibimiz tarafından Mayıs 2014’te bir tasarım ajansı ve ambalaj danışmanlığını bir arada yürütecek bir firma olarak kurulmuştur. 

Bir çok firma ( özellikle kobiler ) proje başlangıcında Tasarım ajansı – Makine üreticisi ve Ambalaj firması üçgeninde kalarak projelerini zamanında yetiştiremeyerek veya gerçekleşebilecek projelerdeki ufak anlaşmazlıkları çözümleyemediklerinden zaman ve para kaybı yaşamaktadırlar. Projeler uzamakta ve rekabetçi olması gereken firmalar ise gerek zaman ve gerekse mali açıdan zarar görmektedirler. Bu noktada tüm bu süreçleri yönetebilecek bilgi ve tecrübeye sahip ve gerekli organizasyonu kurarak projelerin daha kısa sürelerde hayata geçmesini sağlayabilecek olan firmamız hem ambalaj tasarımı hem de tedarik sürecinin yönetilmesinde en yakın çözüm ortağınız olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.   

Tasarım kısmı dışında Pusula Ambalaj Çözümleri olarak da hem önde gelen markaların ürünlerini hem de kendi ürünlerimizin satışını yapmaktayız. Ürünler sayfamızdan hizmet vereceğimiz ürün gruplarını bulabilirsiniz. Bu ürün gruplarında Pusula ambalaj olarak sizler için en kaliteli ve kazançlı ürünleri bir araya getirmeye çalışacağız. 

Ekibimiz, OTC, İlaç, Ambalaj ve Gıda uzmanlığı bulunan mühendis ve hem matbaa hem de ajans tecrübesi bulunan grafikerlerden oluşmaktadır.